bimini slim s

اسکنر اثر انگشت Biomini slim s

 سوپریما شرکت کره ایی پیشرو در تولید محصولات بایومتریک اعلام کرد به زودی از محصول جدید خود که یک اسکنر اثر انگشت با ویژگی های خاص و منحصر به فرد می باشد پرده برداری خواهد کرد

سوپریما که در سال 2015 دو اسکنر اثر انگشت Biomini slim  و Biomini combo  را معرفی کرد اکنون قصد دارد محصول جدید خود را با نام Biomini slim s   در نمایشگاه Trustech 2016  به بازار جهانی معرفی نمایید .

سوپریما در یک اخبار رسمی در سایت خود اعلام کرد این دستگاه از سری اسکنر های اثر انگشت Biomini نسبت به سایر محصولات در این زمینه دارای  امکانات بی نظری میباشد که در ادامه به آنها اشاره مینماییم .

ظاهری متفاوت 

به گفته کمپانی کره ایی سوپریما اسکنر اثر انگشت Biomini slim s  دارای ظاهری براق نسبت به سری slim آن میباشد که که جذابیت خاصی به این محصول کوچک افزوده است .

نصب راحت و سریع

این اسکنر بر خلاف مدل  slim نیاز به نصب درایور نداشته و به محض نصب کابل USB  آن آماده به کار میشود . استفاده از پروتکل  HID (human interface device) در اسکنر Slim S  استفاده از این دستگاه را برای کاربران راحت کرده و پس نصب Slim S به کامپیوتر  کاربران قادر به ثبت اثر انگشت توسط آن میباشند .

قدرتمند و سریع 

از ویژگی های بارز Slim s  میتوان به پردازنده قدرتمند 1.0GHz آن اشاره کرد که  این امر باعث میشود سرعت ثبت و شناسایی اثر انگشت با این دستگاه بسیار بالا رود .

 ارتباط بی سیم و امن 

اسکنر Biomini Slim S  از تکنولوژی انتقال اطلاعات به صورت WIFI  (IEEE 802.11 b/g/n) و با سرعت 54Mbps بهره میبرد که دارای استاندارد های امن رمز نگاری به صورت  WiFi WPA2 and HTTPS  می باشد . همینطور مدل WIFI  این اسکنر دارای باطری با قابلیت شارژ با عملکرد بالا می باشد .

استاندارد های متنوع 

این اسکنر نیز از استاندارد IP65  بی بهره نبوده و در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است .

از دیگر مشخصات  slim s  میتوان به استاندارد LFD  ( شناسایی اثر انگشت زنده) و قابلیت اسکن اثر انگشت در شرایط سخت آب و هوایی حتی زیر نور مستقیم خورشید با قدرت تابش 100,000 LUX اشاره نمود که در اسکنر Biomini slim هم شاهد آن بودیم. 

اسکنر های اثر انگشت چند سالی است به شکل های خاص در پروژه های بزرگ  در ایران و کشور های دیگر استفاده میشود از جمله کاربرد های مهم این اسکنر ها  میتوان به استفاده آن در  بانکداری هوشمند و دولت الکترونیک اشاره نمود که هم اکنون تمامی دفاتر اسناد رسمی  و ازدواج و طلاق در کشور  دارای این اسکنر های با قابلیت خواندن کارت هوشمند ملی میباشند . همینطور  یکی از بانک های خصوصی کشور که پیشرو در ارائه خدمات نوین بانکداری است از این اسکنر های استفاده میکنند . از دیگر  استفاده های مرسوم این اسکنر ها به موارد زیر میتوان اشاره نمود :

استفاده به عنوان  لاگین به سیستم های امنیتی

استفاده به عنوان جمع آوری اطلاعات مشتریان با اثر انگشت  و جایگزین نمودن آن با کارت های Rfid

استفاده در سیستم های نوبت دهی بیمارستانی و آژانس های مسافر بری

استفاده در نرم افزار های حسابداری به عنوان کلید امن 

استفاده در نرم افزار های  هتل داری و رستوران 

استفاده در نرم افزار های حضور و غیاب و کنترل تردد

استفاده در نرم افزار های  مدیریت ارباب رجوع 

استفاده در نرم افزار های رای گیری 

استفاده در نرم افزار های مدیریت مدارس

استفاده در نرم افزار های جمع آوری اطلاعات دانشجویان و دانش آموزان 

و ...

ترجمه شده توسط حضور و غیاب رایان 

منبع خبر : SUPREA

جهت مشاهده اسکنر های حضور و غیاب سوپریما کلیک نمایید