نرم افزار Biostar1

محصول جدید

نرم افزار با استار نسخه یک ویژه کنترل تردد و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید! این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید!

تومان 0

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

نرم افزار BIOSTAR توسط شرکت کره ایی سوپریما جهت کنترل و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد  این شرکت تهیه و تولید شده است این نرم افزار که تحت کلاینت و سرور  قابل استفاده است امکانات فراوانی دارد که مدیریت یک سیستم کنترل تردد و یا حضور و غیاب را کاملا حرفه ایی و دقیق و البته راحت کرده است .

در حال حاضر این نرم افزار در جعبه تمامی محصولات شرکت سوپریما به صورت رایگان موجود است . نسخه رایگان نرم افزار سوپریما دارای محدودیت هایی در تعریف تعداد دستگاه و تعریف تعداد درب می باشد که این محدودیت در نسخه تجاری آن برداشته شده و تا 512 دستگاه و درب را ساپورت می کند . نسخه تجاری و فارسی شده این نرم افزار به درخواست مشتری بر روی سرور  قابل نصب و راه اندازی می باشد . 

از امکانات این نرم افزار می توان به موادر زیر اشاره نمود : 

1 - مدیریت کارمندان 

2 - مدیریت دستگاه های داخل شبکه 

3 - مدیریت کنترل تردد 

4 - مدیریت درب ها

 این نرم افزار دارای ویژگی های خاص و متعددی می باشد که در زیر به برخی از آن ها به اختصار اشاره می نماییم . 

مدیریت کارمندان : 

بوسیله نرم افزار بایو استار می توان تمامی مراحل معرفی یک  کاربر  یا پرسنل را انجام داد . 

از امکانات این بخش  تعریف کاربر با مشخصات کامل مانند نام و نام خانوادگی و شماره پرسنلی می باشد . تمامی مراحل تعریف اثر انگشت و یا ثبت چهره و کارت توسط این نرم افزار امکان پذیر می باشد . 

امکان فراخوانی اطلاعات یک دستگاه  و برسی تمامی اثر انگشت های کاربران و انتقال اطلاعات یک دستگاه به چند دستگاه دیگر و یا انتقال مشخصات یک کاربر به چند دستگاه دیگر از ویژگی های این بخش است . 

حذف و یا ویرایش مشخصات کاربران نیز از این بخش امکان پذیر می باشد . 

مدیریت دستگاه ها : 

این نرم افزار امکان این را به  مدیریت یا کاربر خود می دهد که تمامی دستگاه های حضور و غیاب و یا کنترل تردد درون شبکه را به چهار روش داخل نرم افزار تعریف کرده و مدیریت نمایند . 

انتصاب هر دستگاه به یک یا چند درب جهت کنترل تردد و  نام گذاری درب ها و انتقال کاربران خاص و تعیین تردد افراد مجاز  از هر درب یکی دیگر از امکانات این نرم افزار می باشد . 

همچنین  توسط این نرم افزار می توان FIRMWARE دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد را به روز رسانی نمود . 

مدیریت کنترل تردد : 

همانطور که در بالا گفته شد  کنترل تردد یکی از ویژگی های سیستم های سوپریما می باشد و نرم افزار  بایو استار یکنرم افزار تمام عیار برای این امر به شمار میرود . 

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار بایو استار سرویسی است با نام سرویس جمع آوری که ، با فعال شدن این سرویس دیگر نیازی به تخلیه اطلاعات دستگاه ( رکورد های ورود و خروج) نمی باشد چون این سرویس امکان جمع آوری آنلاین اطلاعات از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد را فراهم می سازد ( این سرویس به درخواست مشتری فعال می شود و شامل هزینه است ) 

مدیریت درب ها : 

در نرم افزار بایو استار امکان تعریف چندین در و  تعریف دستگاه های مربوط به هر در وجود دارد . این ویژگی برای مکان هایی مانند اتاق سرور  که افراد خاصی باید از آن رفت آمد داشت باشند قابل استفاده است . همچنین در قسمت گزارشات زمان ورود و خروج و  تاریخ  و شماره پرسنلی را درج می نماید. 

از نکاتی که می توان به آن اشاره کرد  پایگاه داده کامل و جامع این نرم افزار می باشد که در موارد  خاص  می توان از آن بهره برد . 

همچنین این نرم افزار قابلیت رمز نگاری ssl را هم دارد . طوری که مدیر درشبکه این نرم افزار و دستگاه های داخل شبکه را می تواند رمز گذاری نماید تا از دسترسی احتمالی نرم افزاری دیگر به شبکه حضور و غیاب و کنترل تردد جلوگیری نماید . 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نرم افزار Biostar1

نرم افزار Biostar1

نرم افزار با استار نسخه یک ویژه کنترل تردد و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب