نرم افزار Biostar1

محصول جدید

نرم افزار با استار نسخه یک ویژه کنترل تردد و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب

جزییات بیشتر

این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید! این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید!

اطلاعات بیشتر

نرم افزار BIOSTAR توسط شرکت کره ایی سوپریما جهت کنترل و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد  این شرکت تهیه و تولید شده است این نرم افزار که تحت کلاینت و سرور  قابل استفاده است امکانات فراوانی دارد که مدیریت یک سیستم کنترل تردد و یا حضور و غیاب را کاملا حرفه ایی و دقیق و البته راحت کرده است .

در حال حاضر این نرم افزار در جعبه تمامی محصولات شرکت سوپریما به صورت رایگان موجود است . نسخه رایگان نرم افزار سوپریما دارای محدودیت هایی در تعریف تعداد دستگاه و تعریف تعداد درب می باشد که این محدودیت در نسخه تجاری آن برداشته شده و تا 512 دستگاه و درب را ساپورت می کند . نسخه تجاری و فارسی شده این نرم افزار به درخواست مشتری بر روی سرور  قابل نصب و راه اندازی می باشد . 

از امکانات این نرم افزار می توان به موادر زیر اشاره نمود : 

1 - مدیریت کارمندان 

2 - مدیریت دستگاه های داخل شبکه 

3 - مدیریت کنترل تردد 

4 - مدیریت درب ها

 این نرم افزار دارای ویژگی های خاص و متعددی می باشد که در زیر به برخی از آن ها به اختصار اشاره می نماییم . 

مدیریت کارمندان : 

بوسیله نرم افزار بایو استار می توان تمامی مراحل معرفی یک  کاربر  یا پرسنل را انجام داد . 

از امکانات این بخش  تعریف کاربر با مشخصات کامل مانند نام و نام خانوادگی و شماره پرسنلی می باشد . تمامی مراحل تعریف اثر انگشت و یا ثبت چهره و کارت توسط این نرم افزار امکان پذیر می باشد . 

امکان فراخوانی اطلاعات یک دستگاه  و برسی تمامی اثر انگشت های کاربران و انتقال اطلاعات یک دستگاه به چند دستگاه دیگر و یا انتقال مشخصات یک کاربر به چند دستگاه دیگر از ویژگی های این بخش است . 

حذف و یا ویرایش مشخصات کاربران نیز از این بخش امکان پذیر می باشد . 

مدیریت دستگاه ها : 

این نرم افزار امکان این را به  مدیریت یا کاربر خود می دهد که تمامی دستگاه های حضور و غیاب و یا کنترل تردد درون شبکه را به چهار روش داخل نرم افزار تعریف کرده و مدیریت نمایند . 

انتصاب هر دستگاه به یک یا چند درب جهت کنترل تردد و  نام گذاری درب ها و انتقال کاربران خاص و تعیین تردد افراد مجاز  از هر درب یکی دیگر از امکانات این نرم افزار می باشد . 

همچنین  توسط این نرم افزار می توان FIRMWARE دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد را به روز رسانی نمود . 

مدیریت کنترل تردد : 

همانطور که در بالا گفته شد  کنترل تردد یکی از ویژگی های سیستم های سوپریما می باشد و نرم افزار  بایو استار یکنرم افزار تمام عیار برای این امر به شمار میرود . 

یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار بایو استار سرویسی است با نام سرویس جمع آوری که ، با فعال شدن این سرویس دیگر نیازی به تخلیه اطلاعات دستگاه ( رکورد های ورود و خروج) نمی باشد چون این سرویس امکان جمع آوری آنلاین اطلاعات از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد را فراهم می سازد ( این سرویس به درخواست مشتری فعال می شود و شامل هزینه است ) 

مدیریت درب ها : 

در نرم افزار بایو استار امکان تعریف چندین در و  تعریف دستگاه های مربوط به هر در وجود دارد . این ویژگی برای مکان هایی مانند اتاق سرور  که افراد خاصی باید از آن رفت آمد داشت باشند قابل استفاده است . همچنین در قسمت گزارشات زمان ورود و خروج و  تاریخ  و شماره پرسنلی را درج می نماید. 

از نکاتی که می توان به آن اشاره کرد  پایگاه داده کامل و جامع این نرم افزار می باشد که در موارد  خاص  می توان از آن بهره برد . 

همچنین این نرم افزار قابلیت رمز نگاری ssl را هم دارد . طوری که مدیر درشبکه این نرم افزار و دستگاه های داخل شبکه را می تواند رمز گذاری نماید تا از دسترسی احتمالی نرم افزاری دیگر به شبکه حضور و غیاب و کنترل تردد جلوگیری نماید . 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نرم افزار Biostar1

نرم افزار Biostar1

نرم افزار با استار نسخه یک ویژه کنترل تردد و مدیریت دستگاه های حضور و غیاب